EDIT MAIN
Plus_blue

BLOOM-VERNON ELEMENTARY

HONOR ROLL 2019-2020

SECOND NINE WEEKS

ALL A’s - 

SIXTH - Benaiah Andrews, Hunter Barnard, Cohen Bennett, Addison Claxon, Maddie Dixon, Kenneth Hammonds, Caden Johnson, Sidney Keslar, Clayton Lore, Brailon McFann, Sam Murphy, Maeve Smith, Emma Stone, Lily Watts. 

FIFTH – Cole Bennett, Kaylea Hightower, Liam Osborne, Eden Smith. 

FOURTH – Lyla Cook, Kelsey Eichenlaub, Gabe Knapp, Chloe Milligan, Xander Piguet, Kylie Rawlins, Aiden Skiver, Kelsey Spradlin. 

SECOND – Teagan Allard, Max Bennett, Carson Campbell, Lauren Chamberlin, Liam Edwards, Kylee Eichenlaub, Logan Gee, Arrick Graff, Brianna Hall, Carson Henry, Max Keslar, Kaylen Miller, Lacey Miller, Max Milligan, Kelvyn Purcell, Bentlee Rister, Jace Ruth, Alexis Stiles, Leah Watts. 

FIRST – Easton Benner, Samariah Craft, Jaxon Craig, Levi Doolittle, Tyson Havens, Landen Jenkins, Amira McGlone, Hailey McWharter, Brynn Phipps, Natalie Rowland.

A and B 

SIXTH – Peyton Arthur, Caleigh Benner, Drew Campbell, Noah Carver, Dakota Cook, Carson Corriell, Allie Cupp, Kinley Horner, Seth Hughes, Jacqlyn Jones, Taylor Jordan, Laiken Lancaster, Zachary Litteral, Conner, MacDonald, MaryJo Mallory, Colsen Maynard, Brycin McClintic, Carson McClintic, Jacob McGraw, Savannia O’Conner, Jared Phelps, Claire Phipps, Heather Prater, Brayden Queen, Malakhi Rozell, Heaven Stacey, Beau Stephens, Loren Wheeler, Jaiden White, Zoey Woodyard .

FIFTH – Grayson Bouts, Gabe Collins, Peyton Craig, Timothy Garringer, Kennedy Hamilton, Payton Jordan, Madelyn Keaton, Connor Lore, Leia Lynn, Chase McGlone, Lana McGlone, Breanna Mollett, Adriana Snyder, Braxton Vicars, Sammie Yates.

FOURTH – Anny Bailey, Brayden Barnard, Garrett Bennett, Wyatt Bishop, Austin Boggs, Aly Bradley, Zoey Brown, Caydon Carver, Emma Coleman, Grant Farrell, Jaheim Froe, Chloe Horner, Bennett Houston, Aiden Moody, Carlee Moore, Kaylee O’Connor, Corey Perdew, Kaden Perkins, Kade Queen, Claire Ratliff, Luke Riggs, Myli Semones, Raylee Slack, Holden Slaughter, Kristan Stiles, Marcus Traylor, Olivia Wagoner, Jace White. 

SECOND –Wesley Bobst, Jadyn Covert, Kynlee Finn, Brooklyn Hamblin, Reese Horner, Carter Howe, Tenley Kinker, Addison Lancaster, Jax Lange, Jase Lower, Jacelyn McClure, Lydia Mershon, Kensley Montgomery, Cole Morrison, Charlie Murphy, Lydia Neff, Kaden Piguet, Bentley Semones, Judah Shoemate, Michael Smith, Chase Sommer, Julia Stewart, Luke Yarnell, Kyndell Yates. 

FIRST – Lainey Aldrich, Aiden Baldridge, Summer Blankenshp, Brexton Cole, Brayleigh Faulkner, Joseph Ferraro, Tristian Fraley, Kianna Hagen, Jaylin McFarland, Izabella McMahon, Ryker Miller, Rylan Pepper, Ariyah Purcell, Hadley Smith, Mayli Triggs, Peyton Waddell, Izaak Whisman.